Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » 2014 » Ківтень » 18
В рамках проведення робіт з ліквідації непридатних хімічних засобів захисту рослин 17 квітня друга машина з 19 тоннами 296 кг непридатних пестицидів виїхала до місця їх знищення із смт. Чернівці. Таким чином за два дні – 16 та 17 квітня із Чернівецького району вивезено 38 тонн непридатних ХЗЗР. У районі ще залишилось 12,5 тонн таких відходів, які складовані на території Бабчинецької сільської ради.
Загалом планується вивезти 67 тонн 725 кілограмів непридатних ХЗЗР. На проведення таких робіт з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2013 році виділено 1,5 мільйонів гривень.
Попередньо відходи було затарено у спеціальні транспортні ємкості. За затаренням та навантаженням спостерігали члени комісії для приймання послуг із збирання небезпечних відходів, серед яких, зокрема, представники департаменту екології та природних ресурсів, Вінницької міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, управління цивільного захисту, Чернівецький селищний голова, представники виконавця та субпідря
...
Читати далі »
Категория: Події |
Просмотров: 610 |
Добавил: tanya |
Дата: 18.04.2014
|
Участь в нараді взяли представники органів місцевої виконавчої влади, місцевого самоврядування, організацій та підприємств як з української так і молдовської сторін.
На сьогодні очисні споруди, що належать Сорокському управлінню водоканалізаційного господарства, являють собою залишки інфраструктури, яка не використовуються і потребує демонтажу, а саме: трансформаторна підстанція, металеві конструкції відстійників, паркан, рештки іншого обладнання, три будівлі.
Як зазначив перший заступник голови Сороцького району Борис Івась утримання даного майна обходиться для Сороцького управління водоканалізаційного господарства невиправдано дорого, тому воно готове його демонтувати, засипати та законсервувати мулові майданчики.
Директор департаменту екології та природних ресурсів Володимир Крисько наголосив, що наразі необхідно провести експертизу берегового мулу як українськими, так і молдовськими експертами і, лише потім провести наступну двосторонню зустріч для прийняття відповідних рішень та визначення подальших кроків – проведення рекультивації, очищення території, демонтажу металоконструкцій та будівель тощо.
За результатами обговорень було вирішено до 20 травня 2014 року провести дослідження санітарно-хімічних та бактеріологічних показників берегового мулу, що накопичився за час експлуатації Сороцьких очисних споруд. Проведе
...
Читати далі »
|
|
|
|