Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » Огляд преси
Без коментарів. Але тільки за те, що дбають про довкілля, за решту, гадаю, можна пробачати...
|
З 12 грудня у столиці стартує ініціатива КО "Київзеленбуд" "Новорічна ялинка Вашої родини". В рамках цієї ініціативи можна придбати ялинку висотою від 50 см до 2 м у горщику. Еко-ялинка прикрасить новорічні свята, а потім її можна висадити у ґрунт.
докладніше
Матеріали сайту Київ Сегодня.ua (http://kiev.segodnya.ua/)
Категория: Огляд преси |
Просмотров: 514 |
Добавил: RCME |
Дата: 10.12.2015
|
Електростанції, що споживають російське ядерне паливо, російський природний газ та донецьке вугілля з зони АТО, залишаться безальтернативними постачальниками струму в Україні. Замінити АЕС та ТЕС котельнями, що працюють на біомасі (зокрема деревині), сонячній енергії та вітрі, поки неможливо. Нещодавно НКРЕКП зменшила тарифи для виробників електроенергії з альтернативних джерел. На 55% "зелений тариф" в гривні зменшений для станцій, які виробляють струм із сонячного випромінювання, і на 50% - для всіх інших. У перерахунку на євро, це зниження майже на 85%. Про рентабельність проектів, які потребують дотування з боку енергоринку, годі й розмовляти. З точки зору енергетичного балансу України, це не є втратою. Адже "альтернатива" давала близько 3% виробленого струму. Але з точки зору перспективи, Україна втратила можливість за рік-два позбутися енергетичної та валютної залежності від Росії. Ще влітку 2014 року учасники ринку "альтернативи" розраховували, що уряд створить сприятливі умови зокрема для будівництва електростанцій, що працюють на біомасі - ці об'єкти мали опалювати та забезпечувати електрикою житлові масиви у районах міст. Політичні репресії, на їхню думку, мали бути застосовані лише до деяких особливо великих "альтернативних" бізнесів, що контролюються впливовими олігархами часів Віктора Януковича. Всі інші
...
Читати далі »
|
В Україні розпочато всеукраїнську акцію з проведення масових публічних та інформаційних акцій, направлених на підтримку ініціатив Президента України щодо тимчасового припинення вогню з метою мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це повідомили джерела “Виборчої України” в Адміністрації Президента України Петра Порошенка. Як говорив хтось із великих, кожна війна закінчується переговорами. Навіть, підписанню Акту про повну та безумовну капітуляцію Німеччини в період ІІ Світової передувало проведення переговорів між конфліктуючими сторонами. Конфлікт, що відбувається на сході нашої держави навряд чи стане винятком з правила. Він викликає неоднозначні почуття в громадян України та всіх тих людей, кому доля нашої Батьківщини не байдужа. Безумовно, факт досягнення певних домовленостей в ході засідання тристоронньої контактної групи в Мінську, і як результат цих домовленостей – припинення вогню викликає досить суперечливі дискусії в суспільстві.
...
Читати далі »
|
Традиційні осінні суботники стартували у Вінниці ще 25 жовтня, коли на прибирання території парків, скверів та зелених зон вийшли працівники виконкому міської ради та військовослужбовці. А наступного дня на суботник у дворах багатоповерхівок і територій приватного сектору з граблями та сміттєвими пакетами вийшли сотні вінничан. Протягом цих двох днів загалом було вивезено майже тисячу кубів зібраного сміття, листя та гілля. Наступний суботник, до участі у якому запрошуються всі небайдужі городяни, відбудеться 8 листопада.
Щороку перед настанням холодів у Вінниці тривають комплексні заходи по наведенню ладу на територіях, прилеглих до організацій, підприємств, установ
...
Читати далі »
|
1. Газета "Ладижинська газета", 25-31.10.2012, № 39, стор. 2, "Тече вода… тече брудна?" Єгор Волков, – із забійного цеху "Нашої ряби" у річку Сільниця течуть несанкціоновані стоки. Активісти громадської організації "Народний центр екологічного контролю" та жителі старої частини м. Ладижин вимагають офіційних пояснень від керівництва птахофабрики.
2. Газета "Маяк", 30.10.2012, № 86, стор. 1, "Відгомін"… Гунського нещастя?" або Хто нарешті зупинить тиврівських горе-господарників?", В. Усатюк А. Нагачевський, – автори статті гостро засуджують жителів м. Тиврів, які викидають сміття, ще не доїхавши до міського сміттєзвалища. Закликають взяти ситуацію під контроль екологічні служби, Державтоінспекцію. Подано фотоматеріал.
3. Газета "RIA", 31.10.2012, № 44, стор. 14, "Охайні газони вбивають вінницьку зелень", К. Гуфельд, – інтерв’ю з екологом всеукраїнської екологічної ліги К. Оболенською.
4. Газета "Вінницький район", 01.11.2012, № 44, стор. 1, 9, "Питна вода - її все ме
...
Читати далі »
|
1. Газета "RIA", 03.10. 2012, № 40, стор.16, "Дерева в Вінниці зрізують, щоб їх… не лікувати", Галина Хомуляк, – екологи Вінниці занепокоєні масовим безпідставним вирізуванням дерев по місту.
2. Газета "RIA", 03.10. 2012, № 40, стор.14, 17, "У Вінниці йде війна за 450-річний дуб", Вадим Павлов, – жителі Вінниці, що проживають за адресою Козицького 83 постали проти зрізання у їхньому дворі 450-літнього дуба.
3. Газета "Вінницькі реалії", 03.10. 2012, № 40, стор.5, "Шесть смертельных для винницких деревьев грехов коммунальников", Джамал Рушдиев, – за 2010-11 рр. у Вінниці висадили 183 дерева, при цьому зрізали 821 аварійне і обрізали крони 4364-х дерев. Інтерв’ю щодо даної ситуації з представником громадської організації "Зелена Вінниччина" К. Оболенською.
4. Газета "Вінницькі реалії", 03.10. 2012, № 40, стор.9, "На Винниччине обьявлен карантин", С. Краевский, – держінспекція з карантину рослин у Вінницькій області проводить заходи для обмеження та попередження р
...
Читати далі »
|
1. Газета "33-й канал", 22.08.2012, № 35, стор. 2, "Сміттєпереробний завод у Вінниці збудують у рамках проекту "Чисте місто", О. Петровська, – Вінниця в числі десяти міст України увійшла в Національний проект "Чисте місто", в рамках якого протягом двох років збудують сміттєпереробний завод.
2. Газета "33-й канал" , 22.08.2012, № 35, стор. 5, "Вінничани п’ють отруєну воду?" С. Єрофєєва, – екологічну кризу в річці Десенці жителі с. Сосонка помітили ще в травні, проте по допомогу до фахівців звернулись тільки у серпні. Катастрофічне вимирання рослин у водоймі спричинили отруйні пестициди, переконані фахівці-екологи.
3. Газета "33-й канал", 22.08.2012, № 35, стор. 6 "Забрати очисні споруди з Цекинівки і не забруднювати Дністер просять вінницькі екологи у Молдови", О. Вільчинська, – серйозною екологічною загрозою для Вінниччини є очисні споруди каналізації молдовського міста Сороки, що розташовані на землях Цекинівської сільради.
|
1. Газета "Шаргородщина", 27.07.2012, № 59-60, стор. 5, "Колодязь, колодязь, дай води напитись...", Валентина Карчевська, – розглядається проблема вмісту нітратів у колодязях. Подано перелік профілактичних заходів, які рекомендує районна санітарно-епідеміологічна служба.
2. Газета "Бершадський край", 01.08.2012, № 66, стор. 2, "Про відходи цукрозаводу і екологію", Н. Губко, – на Красносільському цукровому заводі загострилася ситуація щодо переробки значної кількості заготовленої цукросировини. Все це негативно вплинуло на екологічний стан села, його водний запас.
3. Газета "33 канал", 01.08.2012, № 32, стор. 3, "Отрути у водосховищі не знайшли", Світлана Єрофєєва, – про загибель риби у Сутисківському водосховищі через нестачу кисню.
|
|
|
|