Екоспільнота
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інформаційно-довідкові матеріали » Звіти про роботу

Звіт про роботу Департаменту з 30.11.2015 по 04.12.2015
04.12.2015, 10:30

1-2 грудня спеціаліст Департаменту взяв участь у національному тренінгу з непридатних пестицидів (м.Київ). Тренінг організований Всеукраїнською екологічною громадською організацією "МАМА-86" у рамках проекту "Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні" за підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку та співробітництва (Sida).

2 грудня керівництво Департаменту взяло участь у кущовій нараді з питань розвитку системи роздільного збирання побутових відходів, яка відбулась у м.Жмеринка під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації В.Броварника. У нараді також взяли участь керівники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури, районних державних адміністрацій Барського, Жмеринського, Літинського та Тиврівського районів, міські та селищні голови, представники комунальних господарств цих районів та спеціалісти Вінницького технічного університету.

3 грудня представник Департаменту взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради щодо розгляду проекту детального плану території окремої ділянки для розміщення сонячної електростанції в с.Верхівка Барського району.

Протягом тижня підготовлений проект рішення обласної ради щодо внесення змін до Регіональної програми охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки, а також проект відповідного звернення обласної державної адміністрації до обласної ради.

Підготовлений проект рішення обласної ради щодо створення гідрологічного заказника місцевого значення "Ільківський став" площею 20,9 га на території Ільківської сільської ради Вінницького району.

Через процедуру електронних торгів на сайті "Держзакупівлі. Онлайн" визначено виконавця природоохоронного заходу "Виготовлення та розміщення зовнішньої екологічної реклами". Переможцем визнано ТОВ "Гармонія. Реклама. Успіх". Захід виконується в рамках Регіональної програми охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Протягом тижня Департаментом видано:

- 1 дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря;

- 1 дозвіл на спеціальне водокористування.

Надано 8 погоджень проектів землеустрою на відведення земельних ділянок.

Видано 75 інформаційних довідок щодо відношення земельних ділянок до територій та об'єктів природоохоронного призначення.

1 грудня на засіданні обласної комісії з питань надання земельних ділянок у власність або користування погоджено підготовлені Департаментом 4 проекти розпоряджень голови обласної державної адміністрації: 2 – про поновлення договору оренди земельної ділянки водного фонду та 2 – про укладання договорів оренди водних об'єктів.

Станом на 04.12.2015 року до Департаменту екології та природних ресурсів звернулось 152 орендарі щодо укладання договору оренди водного об'єкту.

До Держводагентства України направлено 278 паспортів водних об'єктів (в тому числі 95 виготовлених на аукціон), з яких 249 паспортів погоджені (в тому числі 70 виготовлених на аукціон), 29 - знаходяться на розгляді (в тому числі 25 виготовлених на аукціон).

Укладено 121 договір оренди водних об'єктів, з них 62 зареєстровано в Державному реєстрі за місцем розташування водного об'єкта;  44 – знаходяться на реєстрації; для 7 договорів формується справа на реєстрацію; 7 договорів направлено на погодження до Держводагентства України; 1 договір на доопрацюванні. В стадії укладання 14 договорів оренди водних об'єктів.

Категорія: Звіти про роботу | Додав: RCME
Переглядів: 104 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Google спільнота
Може бути цікаво!
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Органи влади
Актуально!
Місцева влада