Екоспільнота
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інформаційно-довідкові матеріали » Звіти про роботу

Звіт про роботу Департаменту з 29.02.2016 по 04.03.2016 року
04.03.2016, 18:18

2 березня директор Департаменту М.Ткачук взяв участь у зустрічі із представниками проекту "Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення і вдосконалення професійних навичок у галузі управління відходами у Вінницькій області".

3 березня директор Департаменту М.Ткачук взяв участь у зустрічі заступників міністрів екології України та Республіки Молдова, яка відбулась у приміщенні Міністерства екології та природних ресурсів України. На зустрічі обговорювались питання збереження ресурсів р.Дністер, в т.ч. захист річки від забруднення стічними водами та утилізація забруднюючих речовин з мулових майданчиків с.Цекинівка.

 3 березня спеціаліст Департаменту взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради, на якому розглядались проекти планів зонування території сіл Гуменне та Михайлівка Вінницького району та проект детального плану території для розміщення об'єктів енергогенеруючих підприємств (сонячної електростанції) в м.Бар. Всі проекти схвалені радою.

3 березня спеціалісти Департаменту взяли участь у навчальному семінарі із проведення електронних закупівель за участю представників порталу "Держзакупівлі.онлайн".

Департаментом поданий до Міністерства екології та природних ресурсів України уточнений запит на фінансування заходів із збирання та вивезення на знешкодження непридатних до використання пестицидів, що зберігаються у Джуринському отрутомогильнику.

Департаменту фінансів поданий перелік запланованих на 2016 рік природоохоронних заходів, які передбачені Регіональною програмою охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки та виконуються за кошти обласного бюджету.

Протягом тижня Департаментом видано:

2 дозволи на викиди в атмосферне повітря;

1 дозвіл на спеціальне водокористування.

Погоджено 6 декларацій на утворення відходів.

Надано 1 погодження проекту землеустрою на відведення земельних ділянок.

Видано 121 інформаційну довідку щодо відношення земельних ділянок до територій та об'єктів природоохоронного призначення.

Категорія: Звіти про роботу | Додав: RCME
Переглядів: 78 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Google спільнота
Може бути цікаво!
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Органи влади
Актуально!
Місцева влада