Екоспільнота
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інформаційно-довідкові матеріали » Звіти про роботу

Звіт про роботу Департаменту з 28.03.2016 по 01.04.2016 року
01.04.2016, 18:25

30 березня у Департаменті відбулась робоча нарада з представниками Вінницького державного педагогічного університету щодо можливості створення національного природного парку на базі заказників загальнодержавного значення "Згарський" (Жмеринський, Літинський райони) та "Буго-Деснянський" (Вінницький район). На нараді обговорено стратегію створення парку.

30 березня спеціаліст Департаменту представив учням та учнівському самоврядуванню школи №26 презентаційні матеріали з питань роздільного збирання відходів. 1 квітня аналогічна презентація представлена у школі №15. Даний захід погоджений з Департаментом освіти і науки та виконується з метою популяризації досвіду роздільного збирання побутових відходів.

31 березня керівництво Департаменту взяло участь у нараді з питання створення дієвого механізму взаємодії Мінприроди із департаментами екології та природних ресурсів облдержадміністрацій (м.Київ).

Надані висновки на 72 запити на фінансування з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2016 році.

Підготовлений та поданий до обласної Ради проект рішення щодо створення орнітологічного заказника місцевого значення "Ставки" (Чечельницький район).

Протягом тижня Департаментом видано:

2 дозволи на викиди в атмосферне повітря;

14 дозволів на спеціальне водокористування.

Надано 10 погоджень проекту землеустрою на відведення земельних ділянок.

Видано 94 інформаційна довідка щодо відношення земельних ділянок до територій та об'єктів природоохоронного призначення.

Категорія: Звіти про роботу | Додав: RCME
Переглядів: 88 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Google спільнота
Може бути цікаво!
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Органи влади
Актуально!
Місцева влада