Екоспільнота
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інформаційно-довідкові матеріали » Звіти про роботу

Звіт про роботу Департаменту з 25.01.2016 по 29.01.2016 року
29.01.2016, 17:11

26 січня на засіданні обласної комісії з питань надання земельних ділянок у власність або користування погоджено створення об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення: орнітологічного заказника "Ставки" та ландшафтного заказника "Сосонка", а також розширення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення – гідрологічних заказників "Перемога" та "Немеринецьке". Також, на засіданні погоджений підготовлений Департаментом проект розпорядження про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки водного фонду.

27 січня спеціалісти Департаменту взяли участь у нараді з питань  забезпечення належного санітарного стану територій області, які знаходяться за межами населених пунктів, що відбулась у Департаменті житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури.

27 січня працівник Департаменту, відповідальний за проведення консультацій з громадськістю, взяв участь у семінарі тему: "Налагодження співпраці між владою та громадянським суспільством", який відбувся у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Протягом тижня спеціалісти Департаменту взяли участь у проведенні обліків мисливських тварин в угіддях Вінницького, Калинівського, Немирівського та Тульчинського районів. 28 січня в обліках у Вінницькому районі взяли участь журналісти ВДТ-6 та ТК "Тоніс".

На виконання листа Мінприроди відповідно до доручення Кабінету Міністрів України від 21.01.2016 №2016/0/1-16 Департамент підготував перелік пріоритетних  завдань на 2016 рік у сфері охорони навколишнього природного середовища. До пріоритетних завдань включено: розвиток інфраструктури з роздільного збору та утилізації твердих побутових відходів; безпечне поводження з непридатними хімічними засобами захисту рослин;  збереження біотичного та ландшафтного різноманіття; інформаційна діяльність з питань природоохоронного законодавства.

Підготовлені клопотання щодо створення об'єктів природно-заповідного фонду у Мурованокуриловецькому районі на районну державну адміністрацію, районний відділ земельних ресурсів.

Протягом тижня Департаментом видано:

- 4 дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря;

- 3 дозволи на спеціальне водокористування.

Погоджено 14 декларацій на утворення відходів.

Надано 1 погодження проекту землеустрою на відведення земельних ділянок.

Видано 92 інформаційні довідки щодо відношення земельних ділянок до територій та об'єктів природоохоронного призначення.

Категорія: Звіти про роботу | Додав: RCME
Переглядів: 102 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Google спільнота
Може бути цікаво!
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Органи влади
Актуально!
Місцева влада