Екоспільнота
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інформаційно-довідкові матеріали » Звіти про роботу

Звіт про роботу Департаменту з 22.02.2016 по 26.02.2016 року
26.02.2016, 18:16

22-24 лютого головний бухгалтер Департаменту взяв участь у семінарі, що відбувся у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади.

24 лютого за ініціативи Департаменту відбувся круглий стіл на тему "Збереження та збалансоване використання водно-болотних угідь області", у якому взяли участь представники Департаменту, Вінницької обласної ради Українського товариства мисливців та рибалок, Вокслп "Віноблагроліс", громадської організації "Явір" та науковці Вінницького державного педагогічного університету. Обговорено питання підвищення статусу загальнозоологічного заказника загальнодержавного значення "Згарський" до рівня національного природного парку, а також перспективи надання водно-болотним угіддям Вінниччини міжнародного статусу. Захід проведений з нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь.

26 лютого відбулась підсумкова нарада за результатами роботи Департаменту у 2015 році. На нараду запрошені керівництво обласної державної адміністрації, депутати обласної Ради, керівництво Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, представники екологічної громадськості. Обговорено основні досягнення у 2015 році у природоохоронній галузі та завдання на 2016 рік.

27 січня представники Департаменту спільно з КП ВМР "Муніципальна поліція", Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області та Службою автомобільних доріг у Вінницькій області взяли участь у нараді, організованій Департаментом житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури, з опрацювання питань забезпечення належного санітарного стану територій.

Протягом тижня Департаментом видано:

7 дозволів на викиди в атмосферне повітря;

1 дозвіл на спеціальне водокористування.

Погоджено 13 декларацій на утворення відходів.

Надано 1 погодження проекту землеустрою на відведення земельних ділянок.

Видано 110 інформаційних довідок щодо відношення земельних ділянок до територій та об'єктів природоохоронного призначення.

Категорія: Звіти про роботу | Додав: RCME
Переглядів: 96 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Google спільнота
Може бути цікаво!
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Органи влади
Актуально!
Місцева влада