Екоспільнота
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інформаційно-довідкові матеріали » Звіти про роботу

Звіт про роботу Департаменту з 21.03.2016 по 25.03.2016 року
25.03.2016, 18:23

22 березня у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відбулась прес-конференція керівництва Департаменту екології з питань фінансування у 2016 році природоохоронних заходів, розвитку природно-заповідної справи в області та вирішення екологічних проблем.

23 березня спеціаліст Департаменту взяв участь у семінарі з питань заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, який відбувся у Вінницькій об’єднаній державній  податковій інспекції.

24 березня директор Департаменту М.Ткачук взяв участь у виїзній нараді з питань дотримання правил прикордонного режиму (м.Ямпіль).

25 березня представник Департаменту взяв участь у науково-технічній раді національного природного парку "Кармелюкове Поділля".

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 року № 118 "Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми" розроблена Інформаційна картка адміністративної послуги "Декларація на відходи".

Підготовлена та надіслана до Мінприроди інформація для підготовки заключного звіту про  виконання Загальнодержавної програми формування національної екологічної мережі на 2000-2015 роки.

Протягом тижня Департаментом видано:

8 дозволів на викиди в атмосферне повітря;

11 дозволів на спеціальне водокористування.

Надано 1 погодження проекту землеустрою на відведення земельних ділянок.

Видано 141 інформаційна довідка щодо відношення земельних ділянок до територій та об'єктів природоохоронного призначення.

Категорія: Звіти про роботу | Додав: RCME
Переглядів: 95 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Google спільнота
Може бути цікаво!
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Органи влади
Актуально!
Місцева влада