Екоспільнота
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інформаційно-довідкові матеріали » Звіти про роботу

Звіт про роботу Департаменту з 18.01.2016 по 22.01.2016 року
22.01.2016, 10:43

19 січня представники Департаменту взяли участь у нараді з питань порядку прийому заяв для оформлення оренди водних об'єктів, що відбулась у центрі надання адміністративних послуг "Прозорий офіс" Вінницької міської ради.

21 січня працівник Департаменту, відповідальний за зв’язки із засобами масової інформації, взяв участь у навчальному семінарі, який відбувся у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Протягом тижня спеціалісти Департаменту взяли участь у проведенні обліків мисливських тварин в угіддях Жмеринського, Калинівського, Літинського, Могилів-Подільського, Оратівського, Погребищенського та Тиврівського районів.

На виконання листа Міністерства екології та природних ресурсів України від 03.12.2015 року №5/1-12/14706-15 підготовлений звіт про стан виконання у 2011 - 2015 роках заходів Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища на 2011 - 2015 роки.

На виконання наказу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 24.04.2007 року №72 підготовлені та надані відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення дані для внесення до "Реєстру інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем органів виконавчої влади, а також підприємств, установ і організацій, що належать до сфери їх управління".

Погоджений план санітарно-оздоровчих заходів (вибіркові санітарні рубки) на територіях загальнозоологічного заказника загальнодержавного значення "Буго-Деснянський" та заповідного урочища "П'ятничанське" (Вінницький район).

Протягом тижня Департаментом видано:

- 6 дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря;

- 11 дозволів на спеціальне водокористування.

Погоджено 25 декларацій на утворення відходів.

Надано 1 погодження проекту землеустрою на відведення земельних ділянок.

Видано 77 інформаційних довідок щодо відношення земельних ділянок до територій та об'єктів природоохоронного призначення.

19 січня на засіданні обласної комісії з питань надання земельних ділянок у власність або користування погоджено підготовлені Департаментом 11 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації: 2 – про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду в оренду, 2 - про розірвання договору оренди земельних ділянок водного фонду, 1 – про поновлення договору оренди, 5 – про укладання договорів оренди водних об'єктів  та 1 – про внесення змін до розпорядження від 12.08.2015 року №482.

Категорія: Звіти про роботу | Додав: RCME
Переглядів: 113 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Google спільнота
Може бути цікаво!
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Органи влади
Актуально!
Місцева влада