Екоспільнота
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інформаційно-довідкові матеріали » Звіти про роботу

Звіт про роботу Департаменту з 14.12.2015 по 18.12.2015
18.12.2015, 10:48

15 грудня директор Департаменту взяв участь у виїзному засіданні Міжфракційного депутатського об'єднання "Депутатський контроль", на якому розглянуто стан антикорупційної роботи, методи та заходи боротьби з корупцією в регіоні.

16 грудня у м.Хмільник відбулась кущова нарада з питань розвитку системи роздільного збирання побутових відходів. У нараді також взяли участь керівництво департаменту екології та природних ресурсів, департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури, районних державних адміністрацій Калинівського, Козятинського, Хмільницького заступники міських голів міст Калинівка, Козятин та Хмільник, представники комунальних господарств зазначених районів та спеціалісти Вінницького технічного університету.

16 грудня відбувся повторний конкурс з визначення виконавця робіт щодо виготовлення та погодження проектів землеустрою та технічної документації з нормативної грошової оцінки щодо відведення 11 земельних ділянок водного фонду. Визначено 1 виконавця – дп "Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою".

18 грудня відбулось засіданні конкурсної комісії з визначення виконавця робіт щодо виготовлення та погодження проектів землеустрою та технічної документації з нормативно грошової оцінки щодо відведення 13 земельних ділянок водного фонду. У зв'язку із тим, що подано лише 1 конкурсну пропозицію, прийнято рішення про оголошення повторного конкурсу.

17 грудня директор Департаменту М.Ткачук взяв участь у роботі круглого столу "Напрями впровадження проекту міжнародної технічної допомоги проекту "Партнерство для розвитку міст" (ПРОМІС) у Вінницькій області". В рамках заходу укладені Меморандуми про співпрацю між Проектом ПРОМІС та Вінницькою обласною державною адміністрацією, а також з містами-партнерами Проекту ПРОМІС у Вінницькій області (Вінниця, Ладижин, Жмеринка та Хмільник).

17 грудня представник Департаменту взяв участь у архітектурно-містобудівній раді, на якій розглянуто проекти генеральних планів сіл Пултівці, Красне та Лисянка ради Вінницького району. Радою прийнято рішення про повернення проекту на доопрацювання.

Підготовлений проект листа на Міністерство екології та природних ресурсів України щодо сприяння у виділенні коштів ЄС на знищення непридатних до використання пестицидів, які залишились у Джуринському отрутомогильнику.

Протягом тижня Департаментом видано:

- 3 дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря;

- 4 дозволи на спеціальне водокористування.

Погоджено 13 декларацій на утворення відходів.

Видано 81 інформаційну довідку щодо відношення земельних ділянок до територій та об'єктів природоохоронного призначення.

15 грудня на засіданні обласної комісії з питань надання земельних ділянок у власність або користування погоджено підготовлені Департаментом 6 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації: 2 – про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду; 2 – про поновлення договору оренди земельної ділянки водного фонду та 2 – про укладання договорів оренди водних об'єктів.

Станом на 11.12.2015 року до Департаменту екології та природних ресурсів звернулось 154 орендарі щодо укладання договору оренди водного об'єкту.

До Держводагентства України направлено 282 паспорти водних об'єктів (в тому числі 95, виготовлених на аукціон), з яких 249 паспортів погоджені (в тому числі 70, виготовлених на аукціон), 33 - знаходяться на розгляді (в тому числі 25 виготовлених на аукціон).

Укладено 125 договорів оренди водних об'єктів, з них 63 зареєстровано в Державному реєстрі за місцем розташування водного об'єкта;  51 – знаходяться на реєстрації; для 3 договорів формується справа на реєстрацію; 7 договорів направлено на погодження до Держводагентства України; 1 договір на доопрацюванні. В стадії укладання 4 договори оренди водних об'єктів.

Категорія: Звіти про роботу | Додав: RCME
Переглядів: 138 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Google спільнота
Може бути цікаво!
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Органи влади
Актуально!
Місцева влада