Екоспільнота
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інформаційно-довідкові матеріали » Звіти про роботу

Звіт про роботу Департаменту з 14.03.2016 по 18.03.2016 року
19.03.2016, 18:22

15 березня представник Департаменту взяв участь у прес-конференції з питань проведення в області всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою".

16 березня директор Департаменту М.Ткачук взяв участь у робочій зустрічі між представниками Вінницької обласної Ради та обласної державної адміністрації з офіційною делегацією Сорокського району Республіки Молдова. На зустрічі, зокрема, розглядались питання ліквідації у с.Цекинівка Ямпільського району мулових майданчиків непрацюючих очисних споруд м.Сороки та зменшення впливу на довкілля Сорокського гранітно-щебеневого кар'єру.

16 березня директор Департаменту М.Ткачук взяв участь у засіданні Конкурсної комісії з розгляду проектів для фінансування за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Комісією прийнято рішення про фінансування 4 заходів, запропонованих Департаментом: розміщення екологічної реклами, видання презентаційного альбому "Заповідні куточки Вінниччини", відновлення корінних природних комплексів на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду місцевого значення: комплексної пам'ятки природи "Турбівський парк" та ботанічної пам'ятки природи  "Смілгородський парк".

18 березня керівництво Департаменту взяло участь у робочій нараді, яка організована Міністерством екології та природних ресурсів України у зв'язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року №118 "Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми". Учасниками нарадами були керівники департаментів обласних державних адміністрацій, які здійснюють реєстрацію декларації про відходи, а також представники Державного агентства з питань електронного урядування України.

Підготовлений проект розпорядження обласної державної адміністрації про створення орнітологічного заказника місцевого значення "Ставки" (Чечельницький район).

На лист Міністерства екології та природних ресурсів України від 10.03.2016 року №5/1-12/2282-16 підготовлені пропозиції з питань створення дієвого механізму взаємодії пропозицій з питань створення Міністерства та департаментів екології обласних державних адміністрацій.

Протягом тижня Департаментом видано:

2 дозволи на викиди в атмосферне повітря;

18 дозволів на спеціальне водокористування.

Погоджено 13 декларацій на утворення відходів.

Надано 2 погодження проектів землеустрою на відведення земельних ділянок.

Видано 149 інформаційних довідок щодо відношення земельних ділянок до територій та об'єктів природоохоронного призначення.

Категорія: Звіти про роботу | Додав: RCME
Переглядів: 84 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Google спільнота
Може бути цікаво!
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Органи влади
Актуально!
Місцева влада