Екоспільнота
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інформаційно-довідкові матеріали » Звіти про роботу

Звіт про роботу Департаменту з 11.01.2016 по 16.01.2016 року
15.01.2016, 10:38

12 січня відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради, на якій розглядались: проект детального плану території розміщення фотогальванічної сонячної електростанції, розташованої по вул.Калініна в смт.Тростянець; проект детального плану території для будівництва та обслуговування будівель та споруд урочища "Табори відпочинку №1" (комплекс "Гостевія") на території Стрижавської селищної ради; проект детального плану території для будівництва та обслуговування будівель та споруд бази відпочинку "Зачароване озеро" на території Стрижавської селищної ради. До усіх проектів були зауваження, радою прийнято рішення про повернення проектів на доопрацювання.

В області розпочались обліки мисливських тварин. 14 січня представник Департаменту взяв участь у обліках в мисливських угіддях ДП "Вінницький лісгосп".

15 січня спеціаліст Департаменту взяв участь у семінарі-навчанні з написання грантових проектів.

На виконання доручення Мінприроди підготовлений звіт про облік територій та об'єктів природно-заповідного фонду станом на 01.01.2016 року.

На виконання листа Мінприроди від 25.12.2015 року №5/1-9/15762-15 підготовлений проект розпорядження обласної державної адміністрації "Про забезпечення реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року в частині збереження біологічного та ландшафтного різноманіття та збільшення площі природно-заповідного фонду області".

Протягом тижня Департаментом видано:

- 7 дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря;

- 15 дозволів на спеціальне водокористування.

Погоджено 19 декларацій на утворення відходів.

Видано 121 інформаційну довідку щодо відношення земельних ділянок до територій та об'єктів природоохоронного призначення.

Категорія: Звіти про роботу | Додав: RCME
Переглядів: 103 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Google спільнота
Може бути цікаво!
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Органи влади
Актуально!
Місцева влада