Екоспільнота
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інформаційно-довідкові матеріали » Звіти про роботу

Звіт про роботу Департаменту з 08.02.2016 по 12.02.2016 року
12.02.2016, 11:15

9 лютого керівництво Департаменту взяло участь у Президії обласної Ради, на якій розглянуто проект рішення, підготовлений Департаментом, "Про оголошення об’єктом природно-заповідного фонду – гідрологічного заказника місцевого значення "Ільківський став". 11 лютого на сесії обласної Ради дане рішення було прийнято.

12 лютого спеціалісти Департаменту взяли участь у Форумі роботодавців та підприємців галузі рибного господарства України, на якому представили доповідь про порядок отримання дозволу на спеціальне водокористування.

Погоджений план природоохоронних заходів на 2016 рік по м.Вінниця, що фінансуються за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища. 

Перевірено 25 зведених актів таксації за результатами обліку мисливських тварин та погоджено проекти лімітів на використання мисливських тварин в сезон полювання 2016-2017 роки для 3 користувачів.

На запит СБУ подано інформацію щодо підприємств, установ та організацій, що здійснюють розробку документів, які обґрунтовують обсяги викидів.

Протягом тижня Департаментом видано:

- 3 дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря;

- 7 дозволів на спеціальне водокористування.

Погоджено 15 декларацій на утворення відходів.

Надано 3 погодження проекту землеустрою на відведення земельних ділянок.

Видано 133 інформаційні довідки щодо відношення земельних ділянок до територій та об'єктів природоохоронного призначення.

19 січня на засіданні обласної комісії з питань надання земельних ділянок у власність або користування погоджено підготовлені Департаментом 3 проекти розпоряджень голови обласної державної адміністрації: 2 – про укладання договорів оренди водних об'єктів та 1 – про поновлення договору оренди земельної ділянки водного фонду.

Категорія: Звіти про роботу | Додав: RCME
Переглядів: 135 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Google спільнота
Може бути цікаво!
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Органи влади
Актуально!
Місцева влада