Екоспільнота
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інформаційно-довідкові матеріали » Звіти про роботу

Звіт про роботу Департаменту з 07.12.2015 по 11.12.2015
11.12.2015, 10:37

7 грудня начальник відділу комплексного управління природоохоронною діяльністю Д.Герус виступив у прямому ефірі обласного радіо, висвітлювались питання поводження з відходами, в тому числі небезпечними, надання в оренду водних об'єктів та умови їх використання.

8 грудня Департаментом підписано договір з переможцем електронних торгів (ТОВ "Гармонія. Реклама. Успіх") щодо реалізації природоохоронного заходу "Виготовлення та розміщення зовнішньої екологічної реклами" в рамках Регіональної програми охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

9 грудня відбулась робоча нарада з Департаментом агропромислового розвитку з питань організації виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 листопада 2015 року № 731 "Про організаційні заходи щодо ефективного використання водних об'єктів".

9 грудня відбулось засідання Громадської ради при Департаменті, розглядались питання: про результати звернень до центральних органів виконавчої влади; про заходи, що можуть бути включені до плану консультацій з громадськістю на 2016 рік; про використання живих ялинок під час новорічних та різдвяних свят. Вирішено сформувати та розмістити у ЗМІ спільне повідомлення від  Громадської ради щодо альтернативи використання живих ялинок під час святкування новорічних та різдвяних світ.

На засіданні повідомлено, що у 2015 році комітетом Верховної Ради України з питань екологічної політики підтримано 1 звернення Громадської ради, Міністерством екології та природних ресурсів – 2 звернення; прийнято рішення розмістити ці відповіді на сторінках Громадської ради у соціальних мережах.

До плану на 2016 рік запропоновано включити питання:

- створення в області інфраструктури роздільного збору та утилізації побутових відходів;

- дотримання режимів господарювання та охорони прибережно-захисних смух водойм області;

- проблеми замулення річок;

- збільшення територій природно-заповідного фонду області;

- внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 "Про затвердження порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах" в частині передачі повноважень щодо погоджень знесення зелених насаджень в межах населених пунктів структурним підрозділам обласної державної адміністрацій з питань екології та природних ресурсів.

10 грудня спеціаліст Департаменту взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради з розгляду проекту детального плану території для розміщення електростанції з використанням енергії сонця на території Яришівської сільської ради Могилів-Подільського району. Проект плану радою пропонується до затвердження, у Департаменту зауважень до даного проекту не було.

11 грудня керівництво Департаменту взяло участь у нараді з керівниками районних та міських рад, районних державних адміністрацій, комунальних підприємств Могилів-Подільського, Мурованокуриловецького, Шаргородського, Чернівецького, Ямпільського, районів щодо впровадження роздільного збору твердих побутових відходів. Нарада проводилась у м.Могилів-Подільський згідно плану виїздів у райони Вінницької області в рамках оптимізації системи інтегрованого управління та поводження з відходами у Вінницькій області.

Погоджений план санітарно-оздоровчих заходів (вибіркові санітарні рубки та прибирання захаращень) в господарській зоні та зоні регульованої рекреації Національного природного парку "Кармелюкове Поділля".

Районним державним адміністраціям та районним центрам з надання адміністративних послуг для врахування в роботі надано інформацію щодо використання водних об'єктів на території Вінницької області та розпорядження обласної державної адміністрації від 30 листопада 2015 року № 731 "Про організаційні заходи щодо ефективного використання водних об'єктів".

 

Протягом тижня Департаментом видано:

- 9 дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря;

- 8 дозволів на спеціальне водокористування.

Погоджено 2 декларації на утворення відходів.

Видано 102 інформаційні довідки щодо відношення земельних ділянок до територій та об'єктів природоохоронного призначення.

Станом на 11.12.2015 року до Департаменту екології та природних ресурсів звернулось 154 орендарі щодо укладання договору оренди водного об'єкту.

До Держводагентства України направлено 282 паспорти водних об'єктів (в тому числі 95 виготовлених на аукціон), з яких 249 паспортів погоджені (в тому числі 70 виготовлених на аукціон), 33 - знаходяться на розгляді (в тому числі 25 виготовлених на аукціон).

Укладено 123 договори оренди водних об'єктів, з них 63 зареєстровано в Державному реєстрі за місцем розташування водного об'єкта;  46 – знаходяться на реєстрації; для 6 договорів формується справа на реєстрацію; 7 договорів направлено на погодження до Держводагентства України; 1 договір на доопрацюванні. В стадії укладання 13 договорів оренди водних об'єктів.

Категорія: Звіти про роботу | Додав: RCME
Переглядів: 92 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Google спільнота
Може бути цікаво!
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Органи влади
Актуально!
Місцева влада