Екоспільнота
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Інформаційно-довідкові матеріали » Звіти про роботу

Звіт про роботу Департаменту з 01.02.2016 по 05.02.2016 року
05.02.2016, 10:57

2 лютого директор Департаменту М.Ткачук та працівник, відповідальний за зв’язки з засобами масової інформації, взяли участь у зустрічі з головою обласної державної адміністрації В.Коровієм.

2 лютого представник Департаменту взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради, розглядались проекти генеральних планів сіл Селище та Урожайне Тиврівського району. Рада прийняла рішення про повернення цих планів на доопрацювання; у Департаменту були суттєві зауваження до проектів в частині встановлення меж прибережно-захисних смуг водних об'єктів.

3 лютого директор Департаменту М.Ткачук взяв участь у нараді з питань удосконалення управління установами природно-заповідного фонду, що організована Міністерством екології та природних ресурсів України.

4 лютого директор Департаменту М.Ткачук взяв участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Р.Болбочаном. Департаментом підготовлено аналітичну довідку щодо актуальних проблемних питань в екологічній сфері між Вінницькою областю та Республікою Молдова.

Протягом тижня спеціалісти Департаменту взяли участь у проведенні обліків мисливських тварин в угіддях Вінницького, Жмеринського, Літинського та Хмільницького районів.

У зв'язку із змінами в законодавстві розроблені проекти Інформаційної картки адміністративної послуги з видачі дозволу на спеціальне водокористування та форму заявки щодо видачі дозволу.

Протягом тижня Департаментом видано:

- 4 дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря;

- 3 дозволи на спеціальне водокористування.

Погоджено 14 декларацій на утворення відходів.

Надано 1 погодження проекту землеустрою на відведення земельних ділянок.

Видано 57 інформаційних довідок щодо відношення земельних ділянок до територій та об'єктів природоохоронного призначення.

Категорія: Звіти про роботу | Додав: RCME
Переглядів: 106 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Google спільнота
Може бути цікаво!
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Органи влади
Актуально!
Місцева влада